Home Page About Us



სახელმძღვანელოების ნუსხა 2017-2018 ს.წ. I-VI კლასები
სახელმძღვანელოების ნუსხა 2017-2018 ს.წ. VII-XII კლასები
დამხმარე ლიტერატურის ნუსხა 2017-2018 ს.წ. I-XII კლასები
 




















ნათელი ქრისტესი განგვანათლებს ყოველთა

პანსიონში მცხოვრებ მოსწავლეთა სია
2015-2016 სასწავლო წელი

მე-1ბ კლასი
1. აბრამიშვილი ხატია - დმანისის მუნიციპალიტეტი
2. ნამგალაძე თევდორე- ხარაგაულის მუნიციპალიტეტი, სოფ. ვერტყვიჭალა
3. სამხარაძე ელენე - ჭიათურის მუნიციპალიტეტი, სოფ. უსახელო
4. ხომერიკი ნიკოლოზი - ოზურგეთის მუნიციპალიტეტი, სოფ. ცხემლისხიდი

მე-1გ კლასი
4. ბერიძე ლიზი - ხულო, ვაშლოვანი
5. ბუცხრიკიძე ნინო - გარდაბნის მუნიციპალიტეტი, სოფ. შინდისი
6. ელინა რაჰიმი - ირანი, ფერეიდანი

მე-2ა კლასი
7. ბაბუცაშვილი ირაკლი - აზერბაიჯანი, ჰერეთი

მე-2ბ კლასი
8. გოგოლაძე ლადო - ხარაგაულის მუნიციპალიტეტი, სოფ. ვერტყვიჭალა

მე-2დ კლასი
9. ბუცხრიკიძე ილია - გარდაბნის მუნიციპალიტეტი, სოფ. შინდისი

მე-3ა კლასი
10. აბულაძე გოგა - ხულოს მუნიციპალიტეტი, სოფ. ვაშლოვანი
11. ბერიძე საბა - ქ. თბილისი, ორბეთის ქ №35
12. კაშეიშვილი ზაური - აზერბაიჯანის რესპუბლიკა
13. ლაზიშვილი მარიამი - ხულო

მე-4ბ კლასი
14. თავართქილაძე ლუკა - ხულოს მუნიციპალიტეტი, სოფ ძირკვაძეები
15. კორკელია საბა - ლტოლვილი, მარტყოფის მონასტერი
16. ლაშხი ნინო - ჭიათურის მუნიციპალიტეტი, სოფ. უსახელო

მე-4გ კლასი
17. შაინიძე გიორგი - ხულოს მუნიციპალიტეტი, სოფ რაქვთა

მე-5ა კლასი
18. გოჯიაშვილი თორნიკე - აზერბაიჯანის რესპუბლიკა, კახის რაიონი, სოფ. ალიბეგლო
19. ვარდუკაძე იოანე - ზესტაფონის მუნიციპალიტეტი, კლდეეთი
20. მახარაძე ლუკა - გარდაბნის მუნიციპალიტეტი, სოფ. ვაზიანი
21. სამხარაძე ლაშა - ჭიათურის მუნიციპალიტეტი, სოფ უსახელო/p>

მე-5ბ კლასი
22. კობახიძე მარიამი - გურჯაანის მუნიციპალიტეტი
23. კორკელია აკაკი - ქ. თბილისი, ყიფიანის ქ №2/4
24. ლაზიშვილი ლუკა - ხულო
26. ნაკაშიძე გიგა - წალკა, სოფ ბერთა

მე-6ა კლასი
27. აბულაძე თამაზი - ქედის მუნიციპალიტეტი, სოფ. ხარაულა
28. ჩხარტიშვილი ლიზი - ოზურგეთი

მე-6ბ კლასი
29. თავართქილაძე ნიკა - გარდაბნის რაიონი, სოფელი კრწანისი
30. ლაშხი დავითი - ჭიათურის მუნიციპალიტეტი, სოფ. უსახელო

მე-6გ კლასი
31. ბერიძე საბა - ქედის მუნიციპალიტეტი, სოფ. ხუნკუდა
32. კვიციანი ეკატერინე - წალკის მუნიციპალიტეტი, სოფ. ბერთა
33. ნაკაშიძე გიორგი - წალკა, სოფ ბერთა
34. ნურაშვილი თორნიკე - აზერბაიჯანის რესპუბლიკა, კახის რაიონი, სოფელი კახინგილო
35. ოქროჯანაშვილი ლევანი - აზერბაიჯანის რესპუბლიკა, კახი

მე-7ა კლასი
36. აბულაძე თამუნა - ხულოს მუნიციპალიტეტი, სოფ. ზედა ვაშლოვანი
37. ბერიძე ენრიკე - ქედის მუნიციპალიტეტი, სოფ. ხუნკუდა
38. ვარდუკაძე დემეტრე - ზესტაფონის მუნიციპალიტეტი, სოფ. კლდეეთი
39. ნამგალაძე ნიკოლოზი - ხარაგაულის მუნიციპალიტეტი, სოფ. ვერტყვიჭალა
40. სალაძე თემური - ქედის მუნიციპალიტეტი, სოფ. ძენწმანი
41. სილაგაძე ნინო - ქ. თბილისი, წეროვნისის ქ. №75
42. შაინიძე გიორგი - დედოფლის წყაროს მუნიციპალიტეტი, სოფ. სამთაწყარო
43. ჩოგაძე ლელა - წალკის მუნიციპალიტეტი, სოფ. გუმბათი
44. ჩხარტიშვილი ვასილი - ოზურგეთი
45. ხილაძე დავითი - დედოფლისწყაროს მუნიციპალიტეტი, სოფ. სამთაწყარო

მე-7ბ კლასი
46. გოჯიაშვილი ლუკა - აზერბაიჯანის რესპუბლიკა, კახის რაიონი, სოფ. ალიბეგლო
47. კობახიძე ჯამბული - ლტოლვილი
48. ხიმშიაშვილი ლერი - წალკის მუნიციპალიტეტი, სოფ. არწივანი

მე-8 კლასი
49. აბულაძე მათე - ქ. წალკა, მ. ჭალიძის ქ. №130
50. ბერაძე ლუკა - ქობულეთის მუნიციპალიტეტი, სოფ. ქაქუთი
51. გოგოხია გიორგი - ქ. წალენჯიხა, დემურიას ქ №1
52. ექიზაშვილი თათია - ადიგენის მუნიციპალიტეტი, სოფ. იჯარეთი
53. მესაბლიშვილი თამარი - დმანისის მუნიციპალიტეტი, სოფ. გუგუთი
54. საკანელაშვილი ჟენია - ქ. რუსთავი, მე–17 მ/რ, მე–15 კორპუსი, ბინა №90
55. ხარაზიშვილი ილია - დედოფლისწყარო
56. ხიმშიაშვილი ლინდა შუახევის მუნიციპალიტეტი, სოფ. ნიგაზეული

მე-9ა კლასი
57. ასლანიშვილი ერეკლე - ირანი, ფერეიდანი
58. დიმიტრაძე ანა - დედოფლის წყაროს მუნიციპალიტეტი, სოფ. სამთაწყარო
59. ვახტანგიძე ნოდარი - გარდაბნის მუნიციპალიტეტი, სოფ. ვაზიანი
60. ზაალიშვილი ირინა - ყვარლის მუნიციპალიტეტი, სოფ. საბუე
61. შაინიძე დავითი - დედოფლისწყაროს მუნიციპალიტეტი, სოფ. სამთაწყარო
62. ცეცხლაძე დავითი - დედოფლისწყაროს მუნიციპალიტეტი, სოფ. სამთაწყარო
63. ჭაჭაშვილი ლაშა -დედოფლისწყაროს მუნიციპალიტეტი, სოფ. სამთაწყარო

მე-9ბ კლასი
64. აბულაძე გიორგი - საგარეჯოს მუნიციპალიტეტი, სოფ. პატარძეული
65. აბულაძე ლია - ხულოს მუნიციპალიტეტი, სოფ. ზედა ვაშლოვანი
66. ანთიძე არჩილი - ქ. თბილისი, ჯავის ქ. მე–3 შესახვევი №16
67. ბოლქვაძე შოთა - ქედის მუნიციპალიტეტი, სოფ. ახო
68. გოხიძე აჩიკო - შუახევის მუნიციპალიტეტი, სოფ. გოგაძეები
69. მარდალეიშვილი თამარი - ყვარლის მუნიციპალიტეტი, სოფ შილდა
70. სეთურიძე ნინო - სტეფანწმინდა
71. შავაძე ლაშა - თეთრაწყაროს მუნიციპალიტეტი, სოფ. სამღერეთი

მე-10ა კლასი
72. აბაშიძე შალვა - ქ. ბათუმი, ხახულის 5
73. გორგაძე ცისანა - დედოფლის წყაროს მუნიციპალიტეტი, სოფელი სამთაწყარო
74. კიკნაველიძე ბექა - ხარაგაულის მუნიციპალიტეტი, სოფ. ვერტყვიჭალა
75. მიქელაძე ზაზა - ლანჩხუთის მუნიციპალიტეტი, სოფ. ნიგვზიანი
76. მოსიძე დავითი - თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტი, სოფ. წინწყარო
77. პაპუნაშვილი საბა - ქ. თბილისი, რუსთავის გზატკეცილი №127
78. სურმანიძე ავთანდილი - თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტი, სოფ. წინწყარო
79. შაინიძე საბა - ხულოს მუნიციპალიტეტი, სოფ. წაბლანა
80. ძირკვაძე დავითი - მარნეულის მუნიციპალიტეტი, ახალი დიოკნისი
81. ხოზრევანიძე მირიანი - მარნეულის მუნიციპალიტეტი, სოფ. ხიხანი
82. ჯორბენაძე დავითი - ხულოს მუნიციპალიტეტი, სოფ. ქედლები

მე-10ბ კლასი
83. ბერიძე შაქრო - გარდაბნის მუნიციპალიტეტი, სოფ. მუხროვანი
84. ბოლქვაძე ბონდო - გარდაბნის რაიონი, სოფ. მუხროვანი
85. თაგოშვილი მერი - დედოფლისწყაროს მუნიციპალიტეტი, სოფ. სამთაწყარო
86. მახარაძე ნიკა - გარდაბნის მუნიციპალიტეტი, სოფ. ვაზიანი
87. სეთურიძე თამარი - სტეფანწმინდა
88. ტაკიძე გურამი - გარდაბნის მუნიციპალიტეტი, სოფ. მუხროვანი
89. ჩიტიძე ნაომი - ქ. თბილისი, თემქის დასახლება, მე-3 მ/რ, მე-5 კორპ. ბინა
90. ხურცია მიხეილი - ოჩამჩირე

მე-11ა კლასი
91. ბერიძე თეიმურაზი - შუახევის მუნიციპალიტეტი, სოფ, უჩამბა
92. ბოლქვაძე ლაშა - ქედის მუნიციპალიტეტი, სოფ. ახო
93. ბოლქვაძე ნიკა - ხულო
94. ვახტანგიძე თორნიკე - გარდაბნის მუნიციპალიტეტი, სოფ. ვაზიანი
95. ვახტანგიძე ლია - გარდაბნის მუნიციპალიტეტი, სოფ. ვაზიანი
96. თავართქილაძე გია - საგარეჯოს მუნიციპალიტეტი, სოფ. პატარძეული
97. სამხარაძე გიორგი - ხულოს მუნიციპალიტეტი, სოფ. ქედლები
98. ძირკვაძე ილია - მარნეულის მუნიციპალიტეტი, ახალი დიოკნისი
99. ჯაიანი მირზა - დედოფლისწყაროს მუნიციპალიტეტი, სოფელი სამთაწყარო

მე-11ბ კლასი
100. გორგილაძე ანა - ხულოს მუნიციპალიტეტი, სოფ. ჭერი
101. ვარშანიძე გელა - ქ. ბათუმი
102. თაგოშვილი მარიამი - დედოფლისწყაროს მუნიციპალიტეტი, სოფ. სამთაწყარო
103. კაჭახმაძე თამთა - გარდაბნის რაიონი, სოფ. მუხროვანი
104. მჟავანაძე მამუკა - გარდაბნის რაიონი, სოფ. მუხროვანი
105. მუმლაძე მედეა - ქ. თბილისი

მე-12 კლასი
106. ამანათაშვილი საბა - ქ. თბილისი
107. ამანათაშვილი შორენა - ქ. თბილისი
108. ამაღლობელი გიგა - შუახევის
109. ბოლქვაძე თეონა - ხულოს
110. დევაძე დავითი - ქ. ბათუმი
111. თავართქილაძე ნესტანი - გარდაბანი
112. კეკელიძე ნიკა - ხულო
113. სამხარაძე თამარი - ხულო
114. ცინცაძე გოჩა - შუახევი
115. ძირკვაძე დათა - ხულო
116. ხოზრევანიძე ანჟელა - თეთრაწყარო










კალენდარი
აგვისტო 2018
ორშ სამ ოთხ ხუთ პარ შაბ კვ
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

დღევანდელ დღეს ჩვენი იუბილარები არიან:
- ლაშა სამხარაძე
- გიორგი გაჩეჩილაძე
- რატი ბუხრაშვილი






























შემოსვლები
სულ: 577330 
დღეს: 382 










 
© Copyright. 2010-2012. All Rights Reserved.