მიმდინარეობს Web გვერდის რეკონსტრუქცია...
გვერდის განახლებამდე ინფორმაციები იხილეთ: facebook-გვერძე
Home Page About Us



სახელმძღვანელოების ნუსხა 2019-2020 ს.წ. I-VI კლასები
სახელმძღვანელოების ნუსხა 2019-2020 ს.წ. VII-XII კლასები
დამხმარე ლიტერატურის ნუსხა 2019-2020 ს.წ. I-XII კლასები
 




















ნათელი ქრისტესი განგვანათლებს ყოველთა

გ ა ნ ც ხ ა დ ე ბ ა

მოსწავლის ფორმის მოდელები
მოსწავლის ფორმებთან დაკავშირებით!
დეტალური ინფორმაცია იხილეთ ბმულზე.
დაწვრილებით || Share on Facebook



სკოლა-პანსიონის დირექცია

სკოლა-პანსიონის მოსწავლეები ეროვნული სასწავლო ოლიმპიადის მეორე ტურში გადავიდნენ

საქართველოს საპატრიარქოს წმიდა კეთილმსახური მეფე თამარის სახელობის სკოლა-პანსიონის მოსწავლეებმა მონაწილეობა მიიღეს ეროვნული სასწავლო ოლიმპიადის პირველ, სასკოლო ტურში (ნოემბერი - 2012 წელი), სადაც მოსწავლეთა უმრავლესობამ წარმატებას მიაღწია და გადავიდა შემდგომ, მეორე ეტაპზე.

მცირე ინფორმაცია: განათლებისა და მეცნიერების სამინისტროს გადაწყვეტილებით, 2009 წლიდან ყოველწლიურად ტარდება ეროვნული სასწავლო ოლიმპიადა ყველა საგანში. ეროვნულ სასწავლო ოლიმპაიდას გამოცდების ეროვნული ცენტრი ატარებს.
ეროვნული სასწავლო ოლიმპიადის მიზანია: ნიჭიერი მოსწავლეების გამოვლენა, სასკოლო რეფორმის ხელშეწყობა, სასკოლო ცხოვრების სტიმულირება, მოსწავლეების, პედაგოგების, სასწავლო პროცესის წახალისება, საქართველოს ნაკრების კანდიდატთა გამოვლენა საერთაშორისო ოლიმპიადებისთვის.
ოლიმპიადა ტარდება ქართულ, სომხურ, აზერბაჯანულ და რუსულ ენებზე.
ვულოცავთ ჩვენს მოსწავლეებს და პედაგოგებს და წარმატებებს ვუსურვებთ შემდგომ ეტაპზე.
ქართული ენა და ლიტერატურა
მე-11 კლასი
1.ლაცაბიძე ქეთევანი
2.მუმლაძე თეონა
3.ჩუგოშვილი ელენე
4.ნებიერიძე ეთერი
5.ჩუბინიძე გიორგი
6.სამხარაძე ქეთევანი
7.ალთუნაშვილი მარიამი
პედაგოგი მარიამ ანთაძე

მე-10 კლასი
1.მეცხოვრიშვილი ანა
2.მაისურაძე მაია
3.სურმანიძე მედეა
პედაგოგი თამარ მიქავა

მე-9 კლასი

1.ირემაძე მიხეილი
2.კაკაშვილი მარიამი
3.სამხარაძე თამარი
პედაგოგი ფატი მუშკუდიანი
4.ამანათაშვილი შორენა
5.ბერიძე თამარი
პედაგოგი თამარ მიქავა

მათემატიკა

მე-7 კლასი

1.მამუკელაშვილი გიორგი
2.ხურცია მიხეილი
3.ძირკვაძე დავითი
4.მამუკელაშვილი გიორგი
პედაგოგი შორენა ოქრიაშვილი

მე-8 კლასი

1.ვახტანგიძე თორნიკე
2.კაჭახმაძე თამთა
3.ნებიერიძე ნინო
4.სამხარაძე გიორგი
პედაგოგი ქეთევან ყანდარელი

გეოგრაფია

მე-11 კლასი
1.აბაშიძე რომანი
პედაგოგი ლელა ჯანაშვილი

ფიზიკა

მე-11 კლასი
1.გინტური ნოდარი
პედაგოგი ზურაბ გოგოლაძე

ქიმია

მე-11 კლასი
1.აბაშიძე რომანი
2.ტატინაშვილი ბექა
პედაგოგი თეა ქვრივიშვილი

რუსული ენა

მე-10 კლასი
1. მეცხოვრიშვილი ანა

მე-11 კლასი
1.ბერიძე ირინა
2.მუმლაძე თეონა
პედაგოგი ვიქტორია ხასიევა

ისტორია
მე-9 კლასი
1.ბერია ცოტნე
2.ამანათაშვილი შორენა

მე-10 კლასი
1.არძენაძე ნიკა
2. კაჭახმაძე თამარი
3. მაისურაძე მაია
4. სურმანიძე მედეა

მე-11 კლასი
1.ალთუნაშვილი მარიამი
2.აბაშიძე რომანი
პედაგოგები შორენა ჯფარიძე, ნათია სარჯველაძე

ბიოლოგია
მე-10 კლასი
1.მჟავანაძე დიანა
2.მაისურაძე მაია
3.სურმანიძე მედეა
4.გელაშვილი გიორგი

მე-11 კლასი
აბაშიძე რომანი
პედაგოგი ირაკლი გულედანი





უკან დაბრუნება









კალენდარი
ოქტომბერი 2019
ორშ სამ ოთხ ხუთ პარ შაბ კვ
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

დღევანდელ დღეს ჩვენი იუბილარები არიან:
- ანა ჭეღელიძე






























შემოსვლები
სულ: 759706 
დღეს: 424 










 
© Copyright. 2010-2012. All Rights Reserved.