Home Page About Us



სახელმძღვანელოების ნუსხა 2019-2020 ს.წ. I-VI კლასები
სახელმძღვანელოების ნუსხა 2019-2020 ს.წ. VII-XII კლასები
დამხმარე ლიტერატურის ნუსხა 2019-2020 ს.წ. I-XII კლასები
 




















ნათელი ქრისტესი განგვანათლებს ყოველთა

გ ა ნ ც ხ ა დ ე ბ ა

მოსწავლის ფორმის მოდელები
მოსწავლის ფორმებთან დაკავშირებით!
დეტალური ინფორმაცია იხილეთ ბმულზე.
დაწვრილებით || Share on Facebook



სკოლა-პანსიონის დირექცია

სკოლა-პანსიონი ულოცავს მოსწავლეებს ეროვნული სასწავლო ოლიმპიადის მეორე ტურში გადასვლას

საქართველოს საპატრიარქოს წმიდა კეთილმსახური მეფე თამარის სახელობის სკოლა-პანსიონი ულოცავს მოსწავლეებს ეროვნული სასწავლო ოლიმპიადის მეორე ტურში გადასვლას და უსურვებს მათ წარმატებებს შემდგომ ეტაპზე. გთავაზობთ ოლიმპიადის მეორე ტურის ჩატარების დროს და ადგილს.

ქართული ენა და ლიტერატურა
სამხარაძე ქეთევანი მე-10 კლასი, 15 იანვარი, 09:00 საათი, მე-10 საჯარო სკოლა, აუდიტორია #10;
ალთუნაშვილი მარიამი მე-10 კლასი, 15 იანვარი, 09:00 საათი, მე-10 საჯარო სკოლა, აუდიტორია #10;
მუმლაძე თეა მე-10 კლასი, 15 იანვარი, 09:00 საათი, მე-10 საჯარო სკოლა, აუდიტორია #10;
ჩუგოშვილი ელენე მე-10 კლასი, 15 იანვარი, 09:00 საათი, მე-10 საჯარო სკოლა, აუდიტორია #18;
ნებიერიძე ეთერი მე-10 კლასი, 15 იანვარი, 09:00 საათი, მე-10 საჯარო სკოლა, აუდიტორია #10;
სისაური ლიანა მე-10 კლასი, 15 იანვარი, 09:00 საათი, მე-10 საჯარო სკოლა, აუდიტორია #1;
აბაშიძე მარიამი მე-10 კლასი, 15 იანვარი, 09:00 საათი, მე-10 საჯარო სკოლა, აუდიტორია #18;
ჩუბინიძე გიორგი მე-9 კლასი, 15 იანვარი, 09:00 საათი, მე-10 საჯარო სკოლა, აუდიტორია #10;
ლაცაბიძე ქეთევანი მე-9 კლასი, 15 იანვარი, 09:00 საათი, მე-10 საჯარო სკოლა, აუდიტორია #9;

მათემატიკა
კაჭახმაძე თამთა მე-7 კლასი, 16 იანვარი, 09:00 სთ, #10 საჯარო სკოლა, აუდიტორია #1;
ვახტანგიძე თორნიკე მე-7 კლასი, 16 იანვარი, 09:00 სთ, #10 საჯარო სკოლა, აუდიტორია #1;
ნებიერიძე ნინო მე-7 კლასი, 16 იანვარი, 09:00 სთ, #10 საჯარო სკოლა, აუდიტორია #2;
მელიქიძე თამარი მე-7 კლასი, 16 იანვარი, 09:00 სთ, #10 საჯარო სკოლა, აუდიტორია #1;
სამხარაძე გიორგი მე-7 კლასი, 16 იანვარი, 09:00 სთ, #10 საჯარო სკოლა, აუდიტორია #1;

ისტორია
ბოლქვაძე ბაჩანა მე-9 კლასი, 16 იანვარი, 14:00 სთ, #10 საჯარო სკოლა, აუდიტორია #4;
არძენაძე ნიკა მე-9 კლასი, 16 იანვარი, 14:00 სთ, #10 საჯარო სკოლა, აუდიტორია #1;
მაისურაძე ლაშა მე-9 კლასი, 16 იანვარი, 14:00 სთ, #10 საჯარო სკოლა, აუდიტორია #2;
თურმანიძე ერეკლე მე-9 კლასი, 16 იანვარი, 14:00 სთ, #10 საჯარო სკოლა, აუდიტორია #2;

გეოგრაფია
გელაშვილი გიორგი მე-9 კლასი, 15 იანვარი, 14:00 სთ, #10 საჯარო სკოლა, აუდიტორია #2;
ქედელიძე ნონა მე-10 კლასი, 15 იანვარი, 14:00 სთ, #10 საჯარო სკოლა, აუდიტორია #10;
ჩუბინიძე გიორგი მე-10 კლასი, 15 იანვარი, 14:00 სთ, #10 საჯარო სკოლა, აუდიტორია #5;

ფიზიკა
მეცხოვრიშვილი ანა მე-9 კლასი, 21 იანვარი, 09:00 სთ, #10 საჯარო სკოლა, აუდიტორია #1;
სამხარაძე ქეთევანი მე-10 კლასი, 21 იანვარი, 09:00 საათი, მე-10 საჯარო სკოლა, აუდიტორია #3;



ინგლისური ენა
სამხარაძე ქეთევანი მე-10 კლასი, 17 იანვარი, 09:00 სთ, #11 საჯარო სკოლა, აუდიტორია #2;
ლაგულაშვილი გიორგი მე-9 კლასი, 17 იანვარი, 09:00 სთ, #10 საჯარო სკოლა, აუდიტორია #6;
გარსევანიშვილი ანა მე-9 კლასი, 17 იანვარი, 09:00 სთ, #10 საჯარო სკოლა, აუდიტორია #6;
ნებიერიძე ეთერი მე-10 კლასი, 17 იანვარი, 09:00 სთ, #11 საჯარო სკოლა, აუდიტორია #7;
მეცხოვრიშვილი ანა მე-9 კლასი, 17 იანვარი, 09:00 სთ, #10 საჯარო სკოლა, აუდიტორია #3;

რუსული ენა
მუმლაძე თეა მე-10 კლასი, 17 იანვარი, 11:30 სთ, #10 საჯარო სკოლა, აუდიტორია #10;
გარსევანიშვილი ანა მე-9 კლასი, 17 იანვარი, 11:30 სთ, #10 საჯარო სკოლა, აუდიტორია #1;




ბიოლოგია
სისაური ლიანა მე-10 კლასი, 18 იანვარი, 14:00 სთ, #10 საჯარო სკოლა, აუდიტორია #2;
ოთარაშვილი თინათინი მე-10 კლასი, 18 იანვარი, 14:00 სთ, #10 საჯარო სკოლა, აუდიტორია #6;
სარაჯიშვილი ალექსანდრე მე-10 კლასი, 18 იანვარი, 14:00 სთ, #10 საჯარო სკოლა, აუდიტორია #2;

გისურვებთ წარმატებებს!!!





უკან დაბრუნება









კალენდარი
სექტემბერი 2019
ორშ სამ ოთხ ხუთ პარ შაბ კვ
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

დღევანდელ დღეს ჩვენი იუბილარები არიან:
- საბა ბერიძე






























შემოსვლები
სულ: 744969 
დღეს: 156 










 
© Copyright. 2010-2012. All Rights Reserved.